Pelc Antonín (Lišany 1895 - 1967 Praha)
Náš tatínek má tasemnici, signováno a datováno vpravo dole Pelc 27, tuš a běloba/papír, 21 x 26 cm (výřez pasparty), zahnědlý papír, pasparta, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |